Фестивали конкурсы концерты


Сообщений: 2 • Страница 1 из 1
topchij2012.jpg
topchij2012.jpg (84.07 КБ) Просмотров: 2748

Лишний раз не цитировать! Как вставлять картинки! Делайте скриншоты! Я
Несколько обновлен основной сайт. Сразу видно всё меню. Смотрим!!!
Очередной концерт Марка Топчия, а также Сабрины Власкалич!

6 апреля 2016 г. в в 19:00

Київ, Центр культури та мистецтв СБУ - Іринінська, 6

билеты: http://kontramarka.ua/svitovi-zirki-kla ... -6922.html
------------------------

Марко Топчій ( Україна) та Сабріна Власкаліч ( Нідерланди) – за визнанням музичних видань, присвячених класичній гітарі, вважаються одними з найяскравіших зірок сучасного гітарного виконавства.
Марко в свої 25 років є переможцем 26-ти міжнародних конкурсів класичної гітари, а всього має більш як 50 премій у професійній категорії, не рахуючи спеціальних призів.
Він - один з найтитулованіших музикантів світу. Серед залів, в яких Марко Топчій виступав із сольними концертами – знаменитий Карнегі Хол в Нью-Йорку та Зал Корто в Парижі.
В цьому році він записав два сольних диска – в Баффало (США) та Севільї ( Іспанія). Марка досить рідко можна почути в Україні – молодий український віртуоз, якого ще називають гітарним Паганіні, багато гастролює по всьому світу як сольно, так і в супроводі симфонічних оркестрів, проводить майстеркласи та запрошується в журі міжнародних конкурсів.
Марко – Артист фірми D’Addario – одного з провідних світових виробників гітарних струн та аксесуарів. Стипендіат Фонду Л. Кучми «Україна».
Нещодавно слухачі мали змогу почути гру цього видатного гітариста в Будинку Актора – одразу після його тріумфального повернення з міжнародного конкурсу в Сан-Франциско, де він здобув чергову яскраву перемогу.
Концерт пройшов з аншлагом, і велика кількість шанувальників таланту Марка Топчія не змогла потрапити на цю подію. Тому , за численними проханнями, було прийнято рішення провести найближчим часом іще один концерт, для участі у якому Марко запросив талановиту гітаристку з Сербії, яка вже впродовж декількох років живе та працює в Нідерландах, Сабріну Власкаліч.
Сабріна є переможцем і володарем спеціальних премій великої кількості міжнародних конкурсів класичної гітари. Вона активно гастролює з сольними програмами та концертами з оркестром. Наприклад, концерт М. Кастельнуово-Тедеско для гітари з оркестром у виконанні пані Власкаліч із Симфонічним Оркестром Радіо в Осло (Норвегія) був трансльований наживо в 40 країнах Європи.
У свої 27 років вона є професором консерваторії імені Принца Клауса в місті Грьонінген (Нідерланди), а також регулярним членом журі і професором в рамках міжнародних фестивалей-конкурсів в м. Кобленц (Німеччина), Белград (Сербія).
Майстерно поєднуючи викладацьку діяльність з активними гастролями, зараз вона також здобуває докторське звання в Консерваторії Гілдхол в Лондоні, що співпрацює із всесвітньо відомим Лондонським Симфонічним Оркестром.
Програма концерту 6-го квітня складатиметься з двох відділень. Будуть виконані твори найвидатніших композиторів, які присвятили свою творчість класичній гітарі –А. Баріоса, М. Кастельнуово-Тедеско, Р. Дієнса, А. Гінастери, Х. Родріго, М. Де Фальї, І. Альбеніса , Ф Тареги.

http://www.topchii.com/
http://sabrinavlaskalic.com/
https://www.facebook.com/MarkoTopchii/
Вложения
марк1.jpg
марк1.jpg (156.12 КБ) Просмотров: 766

Лишний раз не цитировать! Как вставлять картинки! Делайте скриншоты! Я
Несколько обновлен основной сайт. Сразу видно всё меню. Смотрим!!!

Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google Adsense [Bot], Plumbum