MasterGitar.com MasterGitar.com

MasterGitar.com - самоучитель гітарного майстра

MasterGitar.com - самоучитель гітарного майстра


За допомогою самоучителя гітарного майстра ви зможете провести як простий, так і більш складний капітальний ремонт гітари. Пройти весь шлях від звичайного настроювання гітари до виготовлення першого інструменту з цільної деревини.

 

 

MasterGitar.com – це навчальні статті-уроки, в яких доступною мовою розповідається про ремонт, виготовлення та настроювання гітари. Всі роботи виконані з використанням мінімального набору інструментів.

Гітарний форум – це майданчик, де ви зможете використати теоретичні знання та відразу отримати оцінку та підтримку форумчан. Ресурс підтримується гітарними майстрами и поціновувачами гітар.

Головна мета проекту – популяризація і підтримка роботи гітарного майстра. Декілька років тому постала необхідність створити самоучитель по виготовленню гітар, скористатися інтернетом та отримати додатковий поштовх для розвитку.

Існує думка, що стати гітарним майстром можна лише в професійній майстерні, а інтернет-навчання – профанація. Інтернет – це мережа. Вона не навчає, вона об’єднує людей, які мають змогу обмінюватися досвідом. Так, ще не вся важлива інформація розміщена на сайтах і розповсюджується через інтернет, але основи майстерності та контакти з людьми давно вже є. Заперечення інтернета в цілому – це, в технічних термінах, шлях до морального старіння. Можна лише говорити про недоліки та приймати участь в їх усуненні.

Але що означає стати майстром по гітарі?

Це таке саме навчання, як і будь-яке інше: спочатку елемантарні завдання, потім – задачі з зірочкою.

Гітара – це інструмент для акомпанементу у дворі, фанерна красуня на гачку у магазині, концертний інструмент в руках професійного гітариста.

Самоучитель MasterGitar.com допоможе вам правильно почати – від найпростішого до більш складного. Ви отримаєте початкові знання і мотивацію, після чого буде необхідно прикласти ще масу зусиль та задіяти всі своі таланти. З’їздити, наприклад, на майстер-клас до гітарного майстра, якому ви вже не будете ставити непотрібні початкові питання.

Для того, щоб виготовити з масиву першу гітару, необхідно знати тільки основи майстерності, а після цього попереду величезна робота, під час якої необхідно зарекомендувати себе у якості гітарного майстра.

Вміння виготовляти гітари дає можливість реалізувати себе практично кожній людині, яка вміє або має можливість навчитися тримати у руках столярний інструмент. Гітарний майстер може виготовляти інструменти високої якості и середнього класу. Саме їх потребують гітаристи-початківці.

Самоучитель по виготовленню гітар знайти непросто. Немає зрозумілої схеми, де знайти уроки, як стати гітарним майстром. Професія овіяна таємничістю, яка, з одного боку, підігріває інтерес, але з іншого, заважає: людина зіштовхується з серьозною проблемою, коли хоче зробити натупний крок і перейти безпосередньо до роботи. Так звана таємниця працює проти гітари, вона приховує не нюанси майстерності, вона приховує основи, найпростіші правила. Гітара більше не знаходиться в ореолі таємничості; скоріше вона загрузла в мутній трясовині недомовок. В таких умовах гітаробудування не може війти за рамки дикого, часом і оскаженілого, аматорства. Уроки по виготовленню гітари на MasterGitar.com – перший проект для відновлення гармонії.

Вважається, що бескоштовне не може бути хорошим; відповідно, інформація про виготовлення гітари в цьому самоучителі має уривчастий, неповний і взагалі практично непридатний характер.

Наша відповідь: існують основи, які має знати кожен починаючий. Якщо не гітарні майстри, то хто ще повинен поширювати інформацію про інструмент? Навчальних закладів та спеціалізованої літератури немає. Тому, якщо в уроках на MasterGitar.com чогось не вистачає, то це виключно через складнощі описання процессу роботи з гітарою.

Щоб упевнитися в тому, що форумчани, приклавши деякі зусилля, виготовляют справжні гітари з масиву цінних пород гітарної деревини, досить продивитися форум „Як зробити гітару”.

Приєднуйтесь!

 

Микола Руденко