гiтарнi статтi


Класичне кріплення струн на підставці гітари

Заміна струн на гітарі - проста операція з декількома нехитрими нюансами. Розглянемо встановлення нейлонових струн за допомогою класичного кріплення кіскою і одного отвору для кожної струни. Кріплення струн на колках гітари в окремій статті


Встановлення верхнього та нижнього порожків гітари

Розберемося, як правильно виготовити і встановити верхній і нижній поріжки. Перед вами готова гітара, новий комплект струн і заготовки для нижнього і верхнього порожків. Залишилося зовсім небагато: привести гітару в робочий стан і, якщо вона зроблена вами, нарешті, дізнатися, як ваша гітара звучить.


Володимир Олексійович Олейниченко - мій учитель

Як стати гітарним майстром: погляд Володимира Олейниченко. "Ви можете працювати по-різному, але гарний спосіб той, який у майстра виходить якнайкраще", - слова майстра.


Встановлення нейлонових струн на колки гітари

Принцип кріплення струн на валу колкової механіки схожий на їх же кріплення на підставці - струна повинна зажиматися петлею, яка затягається. Чим сильніше тягнуть струни, тим сильніше тримає петля. Безумовно, величезне значення мають і витки навколо вала, так як в гру вступає сила тертя, яка додатково тримає струну.


Як правильно зав’язати/закріпити струни: 12 отворів на підставці

Сьогодні часто можна побачити кріплення струн класичної гітари на підставці з допомогою не шести, а 12 отворів. Кожна струна закріплюється за підставку не вузлом-кіскою, а за допомогою двох отворів і петлі, яка все стягує.


MasterGitar.com - самоучитель гітарного майстра

За допомогою самоучителя гітарного майстра ви зможете провести як простий, так і більш складний капітальний ремонт гітари. Пройти весь шлях від звичайного настроювання гітари до виготовлення першого інструменту з цільної деревини.


Гітара СРСР  - ваш перший ремонт

Гітари СРСР або радянські гітари з позиції гітарного майстра. Що можна зробити з цими інструментами? Чи є сенс проводити ремонт гітари, чи зможете отримати достатній акустичний та естетичний єфект? Стаття буде цікавою для тих молодих гітарних майстрів, які тільки випробують свої сили. Також стаття будет зрозумілою звичайним поціновувачам гітари.


Клеї для гітар

Яким клеєм клеїти гітару – питання, яке обов’язково постане перед вами, якщо ви надумаєте ремонтувати або виготовляти інструмент. Сьогодні можна придбати величезну кількість різних клеїв, але не всі з них підійдуть для гітари. Обговоримо, якими клеями можна користуватися при виготовленні гітар.


Шелак

Багато хто чув про шелак, проте не всі знають, що спочатку його використовували в якості барвника. З шелаку починалась сучасна індустрія пластмас, початковою метою якої було повторення основних якостей шелаку з додатковими властивостями. В статті не буде мови ані про шелак – сучасний лак для нігтів, ані про чиказьку рок-групу. Говоримо про натуральну речовину, продукт життєдіяльності деяких комах на певних деревах.